• Insagram
  • YouTube
  • LinkedIn
1500

Tiesioginių transliacijų per metus

Gaukite pasiūlymą

Hibridinių renginių transliacijos

Kasmet atliekame daugiau kaip 1000 įvairaus formato tiesioginių transliacijų. Pandemijos metu itin daug dirbame su hibridiniais renginiais - kuomet dalis renginio filmuojama studijoje, o taip pat integruojami vaizdo skambučiai ir virtualios studijos elementai.

Virtuali renginių ir transliacijų platforma

Personalizuota platforma renginiams ir transliacijoms - jokių perteklinių funkcijų, tačiau viskas kas reikalinga Jūsų renginiui.

Techninis renginių aptarnavimas

Kai renginiu rūpinasi patyrusi komanda, gebanti pasirinkti optimalius, daug kartų patikrintus sprendimus, viskas vyksta sklandžiai, taupomas organizatorių biudžetas.

Sporto transliacijos

Esame sukaupę daugelio sporto šakų transliacijų patirties. Turime visą reikiamą įrangą, kuri būtina aukštos kokybės įvairių sporto šakų televizinei ar internetinei transliacijai.

Koncertų ir renginių transliacijos

Galime pasiūlyti sprendimus ir patiems didžiausiems koncertams, kuriuos planuojama rodyti per televiziją, ir mažesniems koncertams ar renginiams, kuriems pakanka kelių kamerų transliacijos į internetą ar LED ekranus.

Konferencijų ir seminarų transliacijos

Didžiuojamės, kad filmuojame svarbiausias šalyje vykstančias konferencijas. Galime kokybiškai nufilmuoti bei transliuoti ir mažesnes konferencijas, ir pačias didžiausias, vykstančias per kelias erdves vienu metu.

Nestandartiniai sprendimai

Reikia transliacijos iš sraigtasparnio – padarysime, reikia daugiau nei 20-ies kamerų filmavimo iš skirtingų vietų – bus. Visada entuziastingai ieškome nestandartinių sprendimų įgyvendinimo galimybių ir jas randame.

Profesionalios Facebook transliacijos

Šia kryptimi dirbame nuo pat tiesioginių Facebook transliacijų atsiradimo pradžios ir atlikome jau tūkstančius tokių transliacijų. Dėkingi didžiausios šalies įmonėms, organizacijoms ir valdžios įstaigoms už išreikštą pasitikėjimą vykdant transliacijas į jų Facebook paskyras.

TV laidų, projektų filmavimas su KTS

Filmuojame laidas, kurios rodomos didžiuosiuose Lietuvos TV kanaluose –LNK, LRT, TV3. Gerai išmanome TV laidų filmavimo standartus ir technines subtilybes.

Virtualių renginių transliacijos

Integruojame vaizdo pokalbius iš Zoom, MsTeams ar kitų programų ir padedame įgyvendinti nuotolinius seminarus, mokymus, paskaitas bei kitus renginius, paversdami juos profesionaliomis transliacijomis.

LED ekranai

Aukštos kokybės Pro versijos P2 LED ekranai Jūsų renginiams

Dažniausiai užduodami klausimai

Transliacijos kaina priklauso nuo kelių pagrindinių faktorių:

    • Kamerų ir dirbančio techninio, kūrybinio personalo skaičiaus. Vienos kameros transliacija internetu gali kainuoti nuo 200 EUR + PVM, dviejų – nuo 300 EUR + PVM, televizinė transliacija su kilnojama TV stotimi – nuo 1500 EUR + PVM. Klientams visuomet siūlome optimalų sprendimą, kurio reikia konkrečioje situacijoje.

    • Renginio tipo. Renginio, kuris aprėpia didelę teritoriją, kokybiškas filmavimas ir transliavimas yra sudėtingesnis ir kainuoja brangiau (maratonas, lengvoji atletika, dviračių lenktynės ir kiti panašaus pobūdžio renginiai).

    • Transliacijos tipo. TV transliacija daugeliu atvejų bus brangesnė nei transliacija internetu, nes skiriasi jų techniniai reikalavimai.

    • Transliacijos trukmės. Standartinė kaina skaičiuojama transliacijai, kuri trunka iki trijų valandų. Ilgesnės transliacijos kainuoja 15 - 40 proc. daugiau.

    • Papildomų poreikių. Kainai įtaka daro papildomos įgarsinimo, apšvietimo, grafikos dizaino, signalo perdavimas per palydovą ir kitos paslaugos.

Taip, dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Transportas papildomai nekainuoja, jei renginio vieta yra 100 km. atstumu nuo Vilniaus ar Kauno. Jei transliacija vyksta toliau kaip 100 km. atstumu, už kiekvieną kilometrą papildomai skaičiuojame po 0,15 EUR (įskaitant PVM).

Jei sudėtingesnė transliacija prasideda anksti ryte, pavyzdžiui, 8 val., pasiruošimo darbus gali tekti atlikti dieną prieš, tai kainuoja papildomai. Daugeliu atvejų pasiruošimo išlaidos sudaro nedidelę dalį visos transliacijos kainos. 

Taip, vienu metu galime transliuoti į įvairias transliacijų platformas. Pavyzdžiui į pasirinktą naujienų portalą Lietuvoje ar užsienyje, vieną ar kelias Facebook, Youtube, LinkedIn paskyras ir t.t. Naudojame dedikuotus transliacijų serverius (su nuolat veikiančiais atsarginiais serveriais) ir technologinius sprendimus, kurie leidžia kokybiškai išskaidyti transliacijos signalą skirtingoms platformoms bei pateikti pagal kiekvienos jų techninius reikalavimus. Transliacijos signalo paskirstymo paslaugą nuolat teikiame ir įvairiems užsienio klientams.

Taip pat suderiname transliacijos detales su naujienų portalais, pasirūpiname, kad būtų paskelbti anonsai ir portaluose, ir socialiniuose tinkluose.

Dažniausiai taip. Tai priklauso nuo susitarimo su portalu arba televizija, kuri transliuoja. Jei transliacija vyksta internetu, tuomet reklamas transliuoja mūsų techninė komanda pagal su užsakovais suderintą reklamų išleidimo planą. Jei tai TV transliacija - reklamas išleidžia TV kanalo techninis personalas. Abiem atvejais padedame paruošti tinkamus reklaminius blokus, pasiūlome kūrybinius sprendimus, kaip efektyviai parodyti ir paruošti rėmėjų reklamas. Esant poreikiui, integruojame rėmėjų reklamas į transliacijos elementus (grafikos šablonai, vinjetes, užsklandos ir t.t.).

Daugeliu atvejų reklama tiesioginės transliacijos metu gali būti papildomas pajamų šaltinis renginio organizatoriams. Susisiekite ir pasiūlysime, kaip geriausiai išnaudoti transliacijos metu sukuriamas reklamines pozicijas, ką būtų galima pasiūlyti rėmėjams.

Visus pasiruošimo darbus atliekame patys, tačiau yra keletas aspektų, kuriuos turi įvertinti organizatoriai :

Stabilus interneto ryšys renginio vietoje. Rekomenduojame turėti stabilią bent 20 mbps išsiuntimo greičio laidinę interneto liniją (WiFi technologija nėra tinkama interneto transliacijoms), kuri būtų naudojama tik transliacijai.

Ne visada yra galimybė turėti patikimą interneto ryšį, todėl į visas transliacijas atsivežame ir esame pasiruošę naudoti ir savo mobilaus interneto sprendimą.

    • Elektra. Reikalinga 220 V elektros įtampos jungtis. Visus reikiamus kabelius nuo artimiausio elektros lizdo iki mūsų įrangos atsivedame patys. Dirbant lauko sąlygomis naudojame generatorius.

    • Jei renginio metu filmuojama scena, dažniausiai kameroms yra būtinos pakylos. Jas gali įrengti įmonė, kuri stato sceną.

Taip, galime perduoti tiesioginį vaizdą į įvairius vaizdo ekranus (LED ekranai, projektoriai, televizoriai ir pan.). Vaizdo signalas perduodamas per profesionalias jungtis, aukščiausios kokybės skaitmeniniu formatu. Ekrane matomas vaizdas išlieka maksimaliai raiškus ir be atsilikimo (delay). Yra galimybė perduoti skirtingų kamerų vaizdus į transliaciją ir į ekraną. Tokiu būdu renginyje esantiems žiūrovams suteikiama galimybė matyti tik tai, kas jiems svarbu ir aktualu, bet dėl to nenukenčia transliacijos ar renginio įrašo kokybė.

Nuolat bendradarbiaujame ir dirbame kartu su pagrindinėmis vaizdo ekranų aptarnavimo įmonėmis, keičiamės žiniomis ir siekiame paties geriausio rezultato.

Norint pasiekti didžiausią tikslinę auditoriją reikia parinkti tinkamą transliacijos platformą. Lietuvoje yra keletas naujienų portalų, kurie turi patogią transliacijų anonsavimo ir pateikimo tvarką. Apie Jūsų renginį sužinos daugiau žmonių, jei transliaciją talpinsite naujienų portale, kuris šią transliaciją anonsuos savo tituliniame puslapyje ir kitose rubrikose, taip pat bus galima peržiūrėti transliacijos įrašą.

Jei turite didelę sekėjų grupę socialiniuose tinkluose, tuomet didelį peržiūrų skaičių transliacija surinks ir, pavyzdžiui, Facebook paskyroje. Dažnas sprendimas - transliuoti ir naujienų portale, ir socialiuose tinkluose.

Jei Jūsų renginys yra regioninės reikšmės, kuris įdomus konkretaus miesto ar regiono auditorijai, transliaciją galima nukreipti į to regiono naujienų portalą.

Retais atvejais naujienų portalas sutiks, kad transliacija vyktų per kelis portalus - portalai suteikdami Jūsų renginiui transliacijos platformą, viešinimą, nori, kad tik jų lankytojai matytų šį turinį.

Kamerų skaičius priklauso nuo renginio pobūdžio, platformos į kurią bus transliuojama, lūkesčių ir techninių reikalavimų. Visus renginius galima filmuoti vieną kamera, bet tik retais atvejais tokia transliacija atrodys kokybiška. Be to, rizika dirbant su viena kamera yra didesnė - kiekvienas nepavykęs kadras iš karto patenka į eterį. Naudojant daugiau kamerų transliacijos režisierius parenka geriausius, konkrečiu momentu aktualiausius kadrus.

Pavyzdžiui daugeliui seminarų, konferencijų minimalus kokybiškos transliacijos poreikis – trys kameros, televizinėms krepšinio transliacijoms – keturios kameros, o internete dažnai krepšinis transliuojamas ir su viena kamera.

Visais atvejais pirmiausia reikia nuspręsti į kur bus vykdoma transliacija, įvertinti renginio potencialą. Tuomet galime patarti kiek kamerų reikia kokybiškam renginio filmavimui. Susisiekę ir pasikonsultavę su mumis išsirinksite tinkamiausią variantą savo renginiui.

Transliacijai idealus yra laidinis interneto ryšys, kurio išsiuntimo greitis (angl. upload) - bent 20 mbps. Interneto transliacijai netinka WiFi interneto ryšys, nes jis negeneruoja nepertraukiamo srauto. Jei nėra galimybės naudoti laidinio interneto, galima naudoti mobilųjį internetą prieš įvertinus jo greitį ir stabilumą. Tai galima padaryti naudojant "Speedtest" programėlę telefone ar kompiuteryje.

Esant prastesniam mobiliajam ryšiui arba vykdant transliacija su mobilia kamera (pavyzdžiui, bėgimo ar dviračių varžybose), naudojame specialią įrangą, kuri apjungia kelių mobilaus interneto tiekėjų ryšį į vieną srautą ir užtikriną sklandų vaizdo perdavimą.

Visuomet yra daromas filmavimo ar transliacijos įrašas. Galime įrašyti ir atskirus kiekvienos kameros vaizdus. Mūsų teikiamų paslaugų atveju įrašas papildomai nekainuoja. Užsakovams pageidaujant iš karto po renginio įrašą galime perkelti į pateiktą laikmeną. Toks variantas reikalingas tais atvejais, kai po filmavimo yra daromas papildomas montažas, pavyzdžiui, TV laidų filmavimo atveju.