TV laidų ir projektų filmavimas su KTS. Galime pasiūlyti įrangą ir pilną jos paruošimą transliacijai pagal jūsų poreikius arba kartu ir visą kūrybinę komandą visam projekto įgyvendinimui. Taip pat galime atlikti papildomus vaizdo medžiagos montažo, filmavimo įgarsinimo, filmavimo vietos apšvietimo darbus. 

Savo kasdieniniame darbe nuolatos bendradarbiaujame su įvairiose Lietuvos televizijose dirbančiais režisieriais, operatoriais, garsistais ir kitais savo srities profesionalais. Kartu kuriami ne tik TV laidų ar projektų filmavimai, bet ir kitos mūsų transliacijos. TV laidų filmavimas su KTS leidžia užtikrinti kokybę visų pirma dėl naudojamos įrangos suderinamumo. Pvz.: kameros sureguliuojamos taip, kad spalvos, šviesumas ir kiti parametrai būtų vienodi iš visų kamerų, taip pat transliacijos režisierius gali realiu laiku reaguoti į renginio eigą, scenarijų ir koreguoti operatorių veiksmus, tokiu būdu išvengiant sunkiai pataisomų filmavimo klaidų. Filmuojant realiu laiku su KTS atliekamas ir pagrindinis montažas, todėl laidą perduoti transliavimui galima atlikus tik papildomas daug laiko neužimančias korekcijas. Tokiu būdu projektų bei TV laidų filmavimai tampa pigesni, nes išvengiama nemažų papildomų išlaidų skirtų visam vaizdo montažui iš atskirų kamerų įrašų.

Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei 40 nacionalinės, komercinės ar regioninės paskirties TV kanalai. Lietuvoje dirbame su visais pagrindiniais TV kanalais – LRT, LRT kultūra, LNK, TV3, TV6, TV8, Viasat sport baltic, Lietuvos ryto televizija, BTV, InfoTV.

Taip pat teikiame ir vaizdinės medžiagos montavimo paslaugas. Kuriame galutinę produkciją pagal pateiktus šablonus, susitarimus bei kliento pateiktą viziją.

Užsienio televizijos, su kuriomis dirbame ir turime bendrų projektų: Canal+, Eurosport, Viasat, Match TV, Fightbox HD, beIN SPORTS, LaolaTV, sport5 (Izraelis), TV2 (Danija). 

Domina renginių ar koncertų tiesioginis transliavimas? Daugiau informacijos: Koncertų ir renginių transliacijos