Įgyvendiname ir techniškai sudėtingus sprendimus (10 ir daugiau kamerų) televizijoms, ir vienos ar kelių kamerų transliacijas internetu. Transliacijas prodiusuojame: padedame išsiaiškinti technines sąlygas ir parenkame optimalų sprendimą, kuris užtikrina geriausią rezultatą ir atitinka Jūsų biudžetą. Dirbame su media agentūromis ir televizijomis užsienyje, padedame pritraukti finansavimą transliacijų įgyvendinimui, bei susideriname transliacijų anonsus su televizijomis ar naujienų portalais. Filmavimuose ir transliacijose naudojame mobilias kameras, dronus, interaktyvią grafiką ir kitus inovatyvius sprendimus.

Sporto transliacijos būna įvairios ir savo trukme ir atliekamais darbais. Šiuo metu populiariausios yra futbolo ir krepšinio transliacijos, tačiau tiesiogiai esame transliavę daugiau nei 40 skirtingų sporto šakų, tad turime nemažą patirtį ir kiekvienu atveju pritaikome sprendimus, kurie užtikrina tiesioginės sporto transliacijos kokybę. Sportas ir jo transliacijos sudaro didžiausią dalį mūsų atliekamų darbų, taip pat yra vienas iš svarbiausių TV produktų, kuris pritraukia daugybę žiūrovų, kurie stebi sporto varžybas internetu (online).

Tiesioginės sporto transliacijos internetu (live) dažnai yra ir pačio renginio neatskiriama dalis. Pavyzdžiui kovinių sportų turnyrų metu galima transliuoti vaizdą į pasiruošimo patalpas, kuriose kiti sportininkai gali sekti savo varžovų pasirodymus, o taip pat realiu laiku žino kada baigiasi kovos ir kada reikia pradėti ruoštis savosioms. Taip pat įvairiuose čempionatuose, kuomet kelių dienų eigoje vyksta ne vienerios tos pačios komandos rungtynės, yra galimybė ankstesnių pasirodymų įrašus perduoti treneriams, kad šie galėtų įvertinti ir paaiškinti auklėtiniams jų žaidimo privalumus ir trūkumus, atlikti buvusių rungtynių analizę. Beveik visuomet didesnių renginių metu atliekame ir transliaciją gyvai į salėje esančius LED ekranus, VIP zonose esančius TV ekranus.

Sportas visuomet susilauks savo žiūrovo, tereikia tinkamai įvertinti esamas sąlygas ir galimybes jį ištransliuoti gyvai. Sporto organizacijos tiesioginių transliacijų pagalba dešimtis ar net tūkstančius kartų išplečia savo auditoriją ir padaro renginį pasiekiamą daugybei žiūrovų (juk į areną dažniausiai netilps visi arba nebus patogu tuo metu atvažiuoti ir stebėti gyvai).

Pasitelkiant tiesiogines sporto transliacijas galite įgyti puikias reklamines pozicijas Jūsų sporto rėmėjams: vaizdo reklama transliacijų metu (mid roll, pre roll), "overlay" baneriai, integracija į transliacijoje naudojamą grafiką, pakartojimų swipe, rėmėjų sienelės interviu zonoje ir daug kitų reklaminių pozicijų, kurios tampa matomos plačiai auditorijai. 

Žemiau pateikėme vieną sudėtingiausių Lietuvoje vykusių TV transliacijų - sėkmingai mūsų įgyvendintą projektą Pasaulio orientavimosi kalnų dviračiais čempionato tiesioginė translaicija Viasat Sport Baltic kanalu. Varžybos vyko Vilniuje, iš viso buvo naudojama 21-a kamera, 5-ios kilnojamos televizijos stotys, 5-ios mobilių kamerų sistemos, filmavimo kranas. Tiesioginę transliaciją užtikrino net 41-as TV transliacijų specialistas (operatoriai, režisieriai, TV inžinieriai ir kt). GPS ir kiti statistiniai duomenys atvaizduojami realiu laiku panaudojant mūsų kurtą ZoomCG statistikos programą. Žiūrovai didžiuliame ekrane tiesiogiai ir gyvai galėjo matyti kur konkrečiu metu yra varžybų dalyviai ir kaip jiems sekasi orientuotis Vilniuje.  Pasaulio MTBO čempionato renginys ir jo organizatoriai buvo apdovanoti už geriausią 2017 metų sporto komunikaciją.