• Insagram
  • YouTube
  • LinkedIn

Paslaugos

Įgarsinimas, apšvietimas ir visos renginių techninio aptarnavimo paslaugos

Kai renginiu rūpinasi patyrusi komanda, gebanti pasirinkti optimalius, daug kartų patikrintus sprendimus, viskas vyksta sklandžiai, taupomas organizatorių biudžetas. Mūsų prodiuseriai atsakingai planuoja kiekvieną detalę, atlieka visus reikiamus techninio aptarnavimo darbus: išsiaiškina renginio vietos sąlygas ir paruošia detalų techninių sprendimų scenarijų, dalyvauja renginyje ir seka, kad viskas vyktų be jokių trikdžių.

Plačiau

LED ekranai

P2.6 (atstumas tarp pikselių (taškų) – 2,6 mm. 147,456 pikselių viename m²) – tai itin aukštos kokybės Pro versijos ekranas, kurio parametrai idealiai pritaikyti filmuoti. Detalus, aukštos rezoliucijos vaizdas kokybiškai perteikiamas tiek salėje esantiems žiūrovams, tiek ir tiems, kurie stebi renginio transliaciją ar įrašą.

Plačiau

Virtuali transliacijų platforma

Personalizuota platforma renginiams ir transliacijoms - jokių perteklinių funkcijų, tačiau viskas kas reikalinga Jūsų renginiui.

Plačiau

Hibridinių renginių transliacijos

Kasmet įgyvendiname daugiau kaip 1500 įvairaus formato tiesioginių transliacijų. Pastaruoju metu itin populiarūs virtualūs arba hibridiniai renginiai - kuomet dalis renginio filmuojama studijoje, o kita dalis pranešėjų pasijungia per nuotolį.

Plačiau

Virtualių renginių transliacijos

Integruojame vaizdo pokalbius iš Zoom, Ms Teams ar kitų programų ir padedame įgyvendinti virtualius seminarus, mokymus, paskaitas ar kitus renginius, paversdami juos profesionaliomis transliacijomis. Plačiau

TV laidų, projektų filmavimas su KTS

Reikalinga profesionali TV operatorių komanda, gebanti kokybiškai ir kūrybiškai filmuoti Tv laidas, televizinius projektus? Zoomtv.lt siūlo tv laidų, projektų filmavimą Vilniuje, Kaune bei kituose Lietuvos miestuose. Dėl konkrečios paslaugos užsakymo, susisiekite jau dabar!

Plačiau

Profesionalios Facebook transliacijos

Profesionalios Facebook transliacijos yra efektyvi komunikacijos priemonė, suteikianti galimybę greitai ir su nedideliais kaštais pasiekti tikslinę auditoriją, pranešti apie naujus produktus, paslaugas, įvykius, sulaukti greitos auditorijos reakcijos, nuomonės apie tam tikrus sprendimus ar produkto savybes. Mūsų Facebook transliacijų paslaugas jau išbandė puikiai žinomi prekiniai ženklai, ryšių su visuomene agentūros, viešojo sektoriaus organizacijos.

Plačiau

Nestandartiniai transliacijų sprendimai

Nestandartiniai tiesioginių transliacijų sprendimai mus lydi nuolatos. Techniniai iššūkiai ir nestandartiniai sprendimai „veža“ dalį mūsų komandos narių, kurie mielai dalyvauja tokiose transliacijose ir randa reikiamus atsakymus į iškilusius klausimus. Bevielės kameros, 360 live transliacija, sudėtingos statistikos/grafikos sistemos skirtos GPS, laiko matavimo įrenginių, kitų duomenų atvaizdavimui realiu laiku ir kiti sprendimai tik dalis jų.

Plačiau

Konferencijų ir seminarų transliacijos

Didžiuojamės, kad mūsų techniniais ir kūrybiniais sprendimais jau keletą metų iš eilės pasitiki daugelis pagrindinių konferencijų organizatorių Lietuvoje – Login, Confinn, TEDx, Baltic Investors Forum, Forum ONE ir daugelis kitų. Organizatoriams užtikriname kokybišką filmavimą, transliaciją ir jos įrašą, signalo perdavimą į ekranus, taip pat galime vienu metu transliuoti į keletą skirtingų platformų pavyzdžiui Youtube ir Facebook. Aktyviai dalyvaujame darbinėse diskusijose ir teikiame konsultacijas parenkant veiksmingus sprendimus.

Plačiau

Koncertų ir renginių transliacijos

Komandoje dirba talentingi ir kūrybiški profesionalai, nuolat sekantys įvairių filmavimo žanrų tendencijas pasaulyje, atidžiai nagrinėjantys geriausius pavyzdžius, jų atlikimo niuansus. Tai suteikia galimybę užtikrintai parinkti optimalų sprendimą, kad kiekvieno koncerto, renginio tiesioginė transliacija vyktų sklandžiai ir pasiektų kuo platesnę žiūrovų auditoriją. 

Plačiau

Sporto transliacijos

Įgyvendiname ir techniškai sudėtingus sprendimus (10 ir daugiau kamerų) televizijoms, ir vienos ar kelių kamerų transliacijas internetu. Transliacijas prodiusuojame: padedame išsiaiškinti technines sąlygas ir parenkame optimalų sprendimą, kuris užtikrina geriausią rezultatą ir atitinka Jūsų biudžetą. Dirbame su media agentūromis ir televizijomis užsienyje, padedame pritraukti finansavimą transliacijų įgyvendinimui. Filmavimuose ir transliacijose naudojame mobilias kameras, dronus, interaktyvią grafiką ir kitus inovatyvius sprendimus.

Plačiau