Didžiuojamės, kad mūsų techniniais ir kūrybiniais sprendimais jau keletą metų iš eilės pasitiki daugelis pagrindinių konferencijų organizatorių, bei verslo įmonių Lietuvoje – Login, Confinn, TEDx, Baltic Investors Forum, SEB, Telia, Luminor ir daugelis kitų. Organizatoriams užtikriname kokybišką filmavimą, tiesioginę transliaciją ir jos įrašą, signalo perdavimą į ekranus, taip pat galime vienu metu transliuoti į keletą skirtingų platformų pavyzdžiui Youtube ir Facebook. Aktyviai dalyvaujame darbinėse diskusijose ir teikiame konsultacijas parenkant veiksmingus sprendimus.

Seminarų ir konferencijų tiesioginis transliavimas internetu yra puikus būdas pasiekti platesnę tikslinę auditoriją, taip pat gali būti papildomas pajamų šaltinis apmokestinant konferencijų ar seminarų transliacijas internetu. Galime pasiūlyti ir vienkartinės transliacijos, ir mokamų transliacijų platformos ilgalaikiam projektui paruošimo sprendimus

Konferencijų ir seminarų transliacijos galimybės šiuo metu itin domina didžiųjų renginių organizatorius. Pageidaujama techniškai sudėtingų transliacijų, nuo vaizdo ir garso užtikrinimo, iki lokacijos vietos apipavidalinimo, bei pačios transliacijos saugumo, privatumo užtikrinimo, kuomet transliuojama įmonių vidinė ar konfidenciali informacija.

Žengiame ir į mažesniųjų konferencijų ir seminarų transliacijos rinką.  Jų ypatumas - pasiekti kokybišką transliaciją galima ir su ribotais ištekliais. Mažesnės erdvės, mažesnis įrangos ir personalo poreikis, daugiau lankstumo - visa tai atsispindi ir galutinėje kainoje kurią Jums pasiūlysime.

Seminarų transliavimas - sparčiai populiarėjanti paslauga. Seminarų metu yra svarbus bendravimas tarp žiūrovų ir pranešėjo, klausimai ir atsakymai į juos. Šiuo atveju galime pasiūlyti serverių paslaugas, įskiepius, kurie leidžia gyvai užduoti klausimus ir transliacijos metu pateikti atsakymus, visa tai atvaizduojant jūsų tinklapyje.