Profesionalios Facebook transliacijos yra efektyvi komunikacijos priemonė, suteikianti galimybę greitai ir su nedideliais kaštais pasiekti tikslinę auditoriją, pranešti apie naujus produktus, paslaugas, įvykius, sulaukti greitos auditorijos reakcijos, nuomonės apie tam tikrus sprendimus ar produkto savybes. Mūsų transliacijos Facebook paslaugas jau išbandė puikiai žinomi prekiniai ženklai, ryšių su visuomene agentūros, viešojo sektoriaus organizacijos. Profesionalus požiūris ir stipri techninė bazė, kuri visiškai atitinka ir televizijų standartus, leidžia užtikrinti aukštos kokybės Facebook transliacijas, įgyvendinti nestandartinius sprendimus transliacijų metu, suteikia kūrybinę laisvę ir garantuoja kokybišką rezultatą.

„Bėgdami“ savo Facebook siena nenustebkite išvydę įvairais krepšinio, futbolo, rankinio, kitų sporto šakų ar renginių transliacijas. Socialiniai tinklai leidžia pajusti tikrą live transliacijų šarmą, lyg stebėtumėte ją su draugais, net jei tuo metu esate vienas. Visuomet turėsite galimybę išsakyti savo mintis komentaruose, diskutuoti su kitais žiūrovais, esant galimybei, užduoti klausimus. Tokios gyvai vykdomos transliacijos ypatingai pagyvina seminarus ir konferencijas, taip pat įvairius pranešimus visuomenei. Krepšinio, futbolo, kito sporto atveju, tai puiki galimybė užtikrinti, kad jūsų potencialus žiorovas nepraleistų sporto transliacijos. Daugumai „palaikinusių‘ jūsų puslapį Facebook transliacijos automatiškai pasiūlomos stebėti live rėžimu. Tad tai tarsi žadintuvas potencialiems žiūrovams.

Bet kuri mūsų siūloma transliacija be didesnių keblumų gali būti ištransliuota ir į Jūsų socialinio tinklo puslapį gyvai, o transliacijos kaina lieka ta pati. Žinoma, prieš tai suderinsime technines detales, kurios leis tai įgyvendinti. Tokios paslaugos pastaruoju metu itin populiarėja, o socialiniai tinklai tampa dar viena platforma, kurią stengiamasi išnaudoti.

Pateikiame keletą faktų, kurie parodo profesionalios Facebook transliacijos galimybes.

  • Facebook registruota daugiau nei 600 milijonų vartotojų. Apie 50 milijonų jų prisijungia kasdien.
  • Tik Kinija ir Indija gali pasigirti turinčios daugiau gyventojų nei registruotų Facebook vartotojų.
  • Vidutiniškai vienas vartotojas Facebook socialiniame tinkle per dieną praleidžia apie valandą. Tuo metu paliekamas bent vieną komentaras, keletą kartų paspaudžiama Like.
  • Tiesioginę Jūsų transliaciją Facebook "iškelia" visiems profilio draugams. Ši paslauga yra nemokama.
  • Tiesioginės Facebook transliacijos vidutiniškai komentuojamos 10 kartų daugiau nei standartinis vaizdo turinys (įrašai, reportažai).
  • Facebook suteikia galimybę balsuoti realiu laiku, išbandyti naujus produktus, idėjas, organizuoti konkursus, rinkimus.
  • Transliacijos uždarai grupei: mokymai, seminarai, susirinkimai, kiti Jūsų veiklos partneriams, kolegoms svarbūs įvykiai.
  • Facebook duomenų srautas yra analogiškas Google perduodamam duomenų kiekiui.