Apie mus

Talentingų ir patyrusių komanda

 Subūrėme į vieną komandą geriausius specialistus, TV bei interneto medijų srityse sėkmingai dirbančius ne vienerius metus ir perspektyvius, talentingus žmones, kurie nebijo iššūkių, ieško nestandartinių sprendimų. Gerai suprantame filmavimo ir transliacijų specifiką ir žinome kaip parinkti optimalius sprendimus, kad kiekvienas renginių filmavimas ar tiesioginė transliacija gyvai internetu vyktų be trukdžių.

Mylime naujoves ir iššūkius

Naujausia ir pažangiausia įranga užtikrina tokį pat patikimumą ir kokybę kaip ir didžiųjų kilnojamų stočių, tačiau yra itin mobili ir užima nedaug vietos. Filmavimuose ir transliacijose naudojame mobilias kameras, multikopterius, interaktyvią grafiką ir kitus inovatyvius sprendimus.

Mums rūpi Jūsų sėkmė

Mums rūpi, kad transliaciją pamatytų ir apie Jūsų renginį sužinotų didžiausias skaičius žmonių. Todėl aktyviai bendradarbiaujame su pagrindiniais šalies portalais, televizijomis ir siekiame, kad Jūsų renginio anonsai, rėmėjų reklamos pasiektų didžiausią auditoriją. Tai garantuoja sėkmę Jūsų renginiui, palengvina darbą su rėmėjais ir padeda užtikrinti projekto tęstinumą.

Svarbiausia – internetinės transliacijos

Orientuojamės į pažangias ir perspektyvias – transliacijas gyvai internetu. Bendradarbiaudami su didžiaisiais interneto portalais užtikriname, kad apie mūsų transliuojamus renginius sužinotų kuo didesnė auditorija. Padedame sudaryti reklaminius pasiūlymus transliacijų rėmėjams, rūpinames transliacijų viešinimu, anonsavimu, pateikiame transliacijų peržiūrų statistiką, integruojame rėmėjų prekės ženklų reklamas į transliacijas.

Individualūs sprendimai

Esame lankstūs ir atidūs Jūsų poreikiams, todėl renginių filmavimas ir transliacija gyvai internetu vyks be trukdžių.. Kiekvienam renginiui galime parengti individualų sprendimą, kuris geriausiai atitiks lūkesčius ir biudžetą.

Stiprūs partneriai

Mūsų partneriai ir klientai – pagrindiniai Lietuvos interneto portalai, televizijos Lietuvoje ir užsienyje, renginių, konferencijų organizatoriai, sporto, verslo ir viešojo sektoriaus organizacijos.

Statistikos, grafikos, reklamos monitoringo ir arenų ekranų valdymo sprendimai

image002

Įgyvendinamas projektas pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“. Šio projekto įgyvendinimo metu bus sukurta lengvai valdoma, savaime apsimokanti, intelektuali duomenų surinkimo, analizės ir grafinio vaizdavimo sistema, skirta duomenų surinkimui iš įvairių šaltinių (švieslentės, ekranai, rankiniu būdu suvedami duomenys), statistikos kaupimui, analizei bei jų sparčiam grafiniam atvaizdavimui įvairiose aplikacijose: tiesioginėse vaizdo transliacijose, arenų ekranuose, TV laidose, interneto portaluose, mobiliosiose aplikacijose, kt. Sistema taip pat galės būti naudojama arenų vaizdo ekranų (LED ekranai, video kūbai, kt) pilnam valdymui, tiesioginėse transliacijose ir kitame vaizdo turinyje esančios reklamos monitoringui, tiksliam vertės apskaičiavimui.

 Projektą „Savaime apsimokanti, intelektuali vaizdo atpažinimo, statistikos surinkimo, analizės ir grafinio atvaizdavimo sistema“, pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ įgyvendina UAB „TV partneriai“ kartu su Kauno technologijos universitetu, projekto įgyvendinimui iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 289 tūkst. Eur.